wtorek, 30 stycznia 2018

Technologia Virus Doctor w klimatyzatorach ściennych Samsung

Virus Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy, bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie. Samsung Virus Doctor, zaawansowany system oczyszczania, zapewnia Ci komfort świeżego, czystego powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu.


Jakie rodzaje zanieczyszczeń eliminuje Virus Doctor?

Technologia Virus Doctor uwalnia do powietrza aktywne jony wodoru i tlenu, neutralizujące groźne zanieczyszczenia obecne w powietrzu. Rezultatem działania S-Plasma Ion jest czyste i odświeżające powietrze wypływające z Twojego klimatyzatora.

Oddychaj zawsze odświeżającym i czystym powietrzem.

Tworzenie strefy intensywnie oczyszczonej

Innowacyjna technologia Virus Doctor skutecznie neutralizuje toksyny, których nie wychwytują
filtry. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, zachowując zdrowie.

Ochrona przed chorobami

Eliminacja z powietrza szkodliwych zanieczyszczeń biologicznych chroni Twoją rodzinę przed toksynami wywołującymi choroby. Oznacza to między innymi rzadsze bóle głowy czy katar.

Ochrona przed alergenami

Nie musisz się obawiać alergenów obecnych w powietrzu. Zamień swój dom w miejsce wolne od alergii.

Kontrola zawartości aktywnego tlenu (rodników OH)

Mimo, iż aktywny tlen jest korzystny dla człowieka, to w nadmiarze może powodować choroby i przyspieszać starzenie organizmu. Utrzymuj poziom aktywnego tlenu na odpowiednim poziomie z technologią Virus Doctor Samsung. 

Dla osób wrażliwych na toksyny

Virus Doctor jest doskonały dla osób podatnych na choroby wywołane przez zanieczyszczenia biologiczne znajdujące się w powietrzu. Zmniejszając poziom toksyn w powietrzu, minimalizujesz podrażnienia dróg oddechowych.

Dla dzieci i osób w podeszłym wieku

Dzieci i osoby starsze są bardziej wrażliwe na działanie wirusów, dlatego też potrzebują doskonałej ochrony. Zapewnia ją system Virus Doctor . 

Dla alergików 

Virus Doctor skutecznie usuwa czynniki alergizujące, więc zawsze oddychasz świeżym powietrzem, nawet jeśli masz w domu zwierzęta. 

Virus Doctor korzystny dla Twojej skóry 

W przeciwieństwie do innych rozwiązań o zbliżonym działaniu, jonizator Virus Doctor jest obojętny dla zdrowia człowieka. Emitując aktywne cząsteczki wodoru i tlenu wpływa korzystnie na poprawę ja kości powietrza neutralizując różnego rodzaju patogeny oraz wolne rodniki obecne w powietrzu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza